Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

110 KG ESRAR YAKALANDI

Nurdağı ilçe emniyet müdürlüğü ve Gaziantep Emniyet müdürlüğü uyuşturucu ile mücadele şubesi ekiplerinin ortaklaşa düzenlediği operasyonda Nurdağında 110 kg toz esrar ele geçirildi.

Gaziantep il Emniyet müdürlüğü uyuşturucu ile mücadele şube müdürlüğü ekipleri aldıkları bir ihbarı değerlendirerek, Nurdağı ilçe Emniyet müdürlüğü ile irtibata geçtiler.

İhbar aldıkları aracı Nurdağı ilçe girişinde durduran Emniyet mensupları yaptıkları arama sonrasında araca zula edilmiş 110 kg toz esrar ele geçirildi.

Gaziantep narkotik ekibinin detektör Badi ismindeki köpeği Nurdağı merkez girişinde durdurulan ve üzerinde iki adet canlı hayvan Keçi) olan kamyonetin iki şase arasında 110 Kğ uyuşturucu zulasını gösterdi. Yapılan araştırmada özel paketler halinde saf esrar ele geçirildi.

G.Antep Narkotik suçlarla mücadele şubesi ekibi ve Nurdağı Suç Araştırma soruşturma ekibi nin birlikte yürüttükleri operasyonda 01 GG 773 plakalı E.Ç (36) yönetimindeki canlı hayvan aracında özel zulada ele geçirilen esrarlara Nurdağı İlçe Emniyet müdürlüğü ekipleri el koydu ve sürücü suçunu itiraf ederek göz altına alındı. Kamyonet üzerine iki keçi ve bol miktarda ot yükleyen sürücü ve Kamyoneti emniyet müdürlüğüne getirilirken Hayvanlar ise ilçe tarım müdürlüğü veterinerliğine teslim edildi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*