Cuma , 24 Eylül 2021
SONDAKİKA

ŞAHİN’DEN ATMALI’YA ZİYARET

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nurdağı’na bağlı Atmalı Mahallesini ziyaret ederek mahallenin eksikleri ve yapılması gereken hizmetler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nurdağı ilçesine bağlı Atmalı mahallesini ziyaret ederek burada, Mahalle Muhtarı Mehmet Bozoğlan ve mahalle halkıyla görüştü.

Mahalle muhtarı Mehmet Bozoğlan Nurdağının tarihsel birlik, beraberlik dayanışma, yardımlaşma, örf ve ananelerin yaşatılması konusunda Atmalı Mahallesinin ilçenin örnek yerlerinden birisi olduğunu ifade ederek, bu güzel mahallemizle ilgili olarak Nurdağı Belediye Başkanımız ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin hanımefendiler ciddi sözler verdiler. Köyümüzün yollarının asfalt yapılması, Dere ıslah çalışmalarının yapılması ile ilgili sözleri aldık. Bu hizmetlerin tamamlanmasının ardından, mahallemizin çok daha güzel ve yaşanılabilir bir yer haline geleceğini ümit ediyorum. Yaptıkları ve yapacakları hizmetlerden dolayı da başkanlarımıza teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*