Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

UÇAR KANAL NURDAĞI PROJESİNİ AÇIKLADI

Ak parti Nurdağı Belediye Başkan adayı adayı Fehmi Uçar Çılgın proje olarak adlandırılan Kanal Nurdağı Projesini açıkladı.

Ak parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Fehmi Uçar, Nurdağı Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu açıkladıktan sonra ilçe ile ilgili projelerini tek tek açıklamış ve Uçar’ın projelerinin büyük çoğunluğu vatandaşlar tarafından kabul görmüştü.

Projelerini ilk açıkladığında tüm projeleri ile ilgili detaylar veren Uçar, Nurdağı için bir Çılgın projelerinin olduğunu onu da ilerleyen dönemlerde açıklayacağını ifade etmişti. İşte Uçar’ın o Çılgın Projem dediği Kanal Nurdağı Projesi ile ilgili ayrıntılar.

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Fehmi Uçar, Kanal Nurdağı projesi ile ilgili yaptığı açıklamada; Eğer Allah Nasip eder, Sayın Cumhurbaşkanımız uygun görür Milletimizde bize destek olursa Nurdağı Belediye Başkanı olduğumuzda ilçemize Kanal Nurdağını inşa edeceğiz. Bu projemiz kapsamında Karaölmez deresi yada Karahöyük deresi olarak bilinen dere’den başlayarak, Esenyurt deresinden Başpınar Otobanının girişine kadar olan alanda Dere ıslahını gerçekleştireceğiz. Derenin kenarlarını beton kanallar ile kapatarak çevre düzenlemesini yapacağız. Burada kanalımızda küçük gezinti tekneleri, Doğal yaşam koşulları olacak. Bunun yanında Kanal boyunca Yeşil alan, piknik alanları, gezi alanları inşa ederek Nurdağına ölümsüz bir eser kazandıracağız dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*