Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

ŞATIRHÖYÜKLÜLERDEN BAŞKAN KAVAK’A KURBANLI ZİYARET

Bugüne kadar Yaptıkları farkındalıklarla hep gündemde olan Şatırhöyüklüler 31 Mart seçimlerinin ardından Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’a yaptıkları ziyaretle bir kez daha gündeme geldiler.

31 Mart seçimlerinde Ak Partinin başarılı olduğu bölgelerden olan Şatırhöyük Mahallesi Sakinleri ve Mahalle Muhtarı Salman Torbaş, Nurdağı Belediye Başkanı seçilen Ökkeş Kavak’ı makamında ziyaret edip hayırlı olsun demek için kurbanlarını alıp belediyenin yolunu tuttular.

Her kesin hayırlı olsun ziyaretine giderken, çiçek, çikolata,yada benzer hediyeler alarak geldiği Nurdağı Belediyesinde 31 Mart seçimlerinde Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ökkeş Kavak’ın Şatırhöyüklü misafirleri hayırlı olsun ziyaretine Kurbanlık Koç ile geldiler.

Başkan Ökkeş Kavak misafirlerini belediye girişinde karşıladı. Şatırhöyüklüler , başkana hayırlı olsun hediyesi olarak getirdikleri Koç’u verdikten sonra başkan ile birlikte belediye hizmet binasına çıkarak hayırlı olsun dediler.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, halkımız bizi ziyarete kurbanlık koç hediyesi ile gelmiş, kendilerine teşekkür ederim. Bu kurban ilçemizde fakir vatandaşlarımıza dağıtılsın dedi.

Hediyelik koç ile ziyarete gelen Şatırhöyüklüler ise yine bir ilke imza atmış oldular.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*