Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

33 BİN LİRALIK BAKLAVA YEDİLER

3 Kamyon sürücüsü hayatlarındaki en pahalı baklavayı Nurdağında yiyerek yedikleri baklavadan dolayı tam 33 bin Tl ödeme yapmak zorunda kaldılar.

Nurdağı- Bahçe Karayolunda uygulama yapan Nurdağı Bölge Trafik ekipleri, ilçe sınırları içerisinde yaptıkları uygulamada eksik evrakları olan 3 kamyon sürücüsüne eksik olan evrakları dolayısıyla toplamda 33 bin lira ceza yazdılar.

33 BİN TL PARA CEZASI

Nurdağı- Bahçe karayolunda kömür yüklü 3 kamyonu durduran Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği ekipleri, eksik evrak nedeniyle kamyon sürücü ve sahiplerine toplamda 33 bin TL para cezası kesti. Cezai işlemleri için bekleyen kamyon sürücülerini ikaz eden polis ekipleri, sürücülere bir tepsi baklava ikram etti.

ÖNCE CEZA SONRA BAKLAVA

Önce ceza ardından ise baklava yediklerini belirten sürücüler, kurallara uymadıkları için kesile ceza nedeniyle üzüldüklerini belirtirken baklava ikramı ile de şaşırdıklarını söylediler. Hayatları boyunca en pahalı Baklavayı Nurdağında yediklerini söyleyen Kamyon sürücüleri bundan sonra ne Nurdağı’nı nede baklavayı unutmalarının mümkün olmadığını ifade ettiler.

Kamyonların Samsun’dan Hatay’ın Kırıkhan ilçesindeki Sosyal Yardımlaşma Vakfı için kömür taşıdıkları öğrenildi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*