Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

NURDAĞI YİNE TARİH YAZDI

Ak Partinin Kuruluşundan buyana Gaziantep Merkez ve ilçeleri arasında hep en yüksek oyu aldığı Nurdağı ilçesi 16 Nisan’da yapılan referandumda yine Gaziantep birincisi olarak tarih yazdı.

Referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından Halka teşekkür eden Ak Partili Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ve Ak Parti Nurdağı ilçe Başkanı Mehmet Bali, bu başarımızda emeği geçen tüm Nurdağı halkına teşekkür ederiz “dediler.

BAŞARI BİZE AİTTİR

16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Referandum oylaması sonuçlarının gayri resmi olarak açıklanmasının ardından ak parti Nurdağı ilçe teşkılatında seçim sonuçlarına yönelik bir değerlendirme yapan Nurdağının Ak Partili Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, Bugün Ülke genelinde Evet çıkmasının sevinci yanında Gaziantep genelinde Türkiye genelinin üzerinde 62,5 Evet oyu çıkmasının sevincini yaşıyoruz. Bu sevincimizi daha da anlamlı kılan ise %76.4 oy oranı ile Nurdağı olarak Gaziantep birincisi olmamızdır. Türkiye Ortalamasının ve Gaziantep ortalamasının çok daha üzerinde bir oy vererek bize destek olan, gücümüze güç katan tüm Nurdağlı hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. Bu başarıda emeği olan Milletvekilimize, Belediye Meclis üyelerimize, İlçe başkanımıza ve Teşkılat yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Dedi.

Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, 30 Mart 2014 tarihinde belediye başkanlığını kazandığımız günden buyana yapılan her seçimde yaptığımız hizmetler ve çalışmalarla çıtayı biraz daha yükseltiyoruz. Kimse bizim bu başarımızı sahiplenmesin. Bunun içinde 1 Kasım seçim sonuçlarına bakarsanız başarının kimin başarısı olduğunu görürsünüz” şeklinde konuştu.

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ

16 Nisan Referandum sonuçları ile ilgili değerlendirmede bulunan Ak Parti Nurdağı ilçe Başkanı Mehmet Bali ise Halkımıza teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun dedi.

16 Nisan referandum seçimlerinde Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir oy alarak Gaziantep’te en yüksek oranda evet oyu alan Nurdağının Ak parti ilçe başkanı Mehmet Bali seçim sonuçları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, Nurdağı nın tarih yazan bu başarısında emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu başarı Milletvekilimizin, Belediye Başkanımızın, İlçe Teşkılatımızın, Belediye meclis üyelerimizin, sandık temsilcilerimizin, mahalle temsilcilerimizin, deleğelerimizin, üyelerimizin, Kadınlarımızın, Gençlerimizin partimizde kaydı olmayan ama gönül veren tüm Nurdağlı hemşehrilerimizindir. Bu başarıda herkesin katkısı olmuştur.

Biz % 44 ile başladığımız bu başarı destanı yazma yolculuğumuzu yaşamış olduğumuz her seçimde biraz daha yükselterek 4. Seçimimizde %76.4’e çıkarmış bulunmaktayız. Her seçimde çıtayı biraz daha yükselttik. Çıtayı yükseltmek zor ama orda durmak daha da zor. Biz buna ragmen her seçimde çıtayı bir daha üste çıkarmayı başardık. Bize bu azim ve inançla destek olan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*