Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

AK PARTİDEN NURDAĞINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ak Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve beraberindekiler Nurdağı’nı ziyaret ederek vatandaşlara teşekkür ettiler.

Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve beraberindeki heyet 16 Nisan’da yapılan referandum’da Gaziantep il birincisi olarak rekorunu yenileyen Nurdağı’na teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ak Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül ve beraberindekiler önce Nurdağı Belediyesini ziyaret ettiler burada Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır ve Belediye Meclis üyeleri tarafından karşılanan heyet, Başkanda yapılan ve yapımı devam eden hizmetler hakkında bilgi aldılar.

Belediye ziyaretini tamamlayan Heyet daha sonra Ak Parti Nurdağı ilçe teşkılatına geçtiler. Burada İlçe Başkanı Mehmet Bali, İlçe teşkılatı yöneticileri,Mahalle temsilcileri ve muhtarlar ile bir araya geldiler.

Burada Muhtarların ve halkın sıkıntı ve sorunlarını dinleyen heyet, sorunlarla ilgili notlarını aldıktan sonra 16 nisan 2017 tarihinde yapılan  Anayasa değişikliği halk oylamasında Nurdağının her zaman olduğu gibi bu seçimde de Türkiye ortalamasının üzerinde ve Gaziantep’in ilçeleri arasında en yüksek düzeyde % 76 oy alarak birinci parti olmasından dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek, Ak Partinin kuruluşundan buyana Nurdağının hep birinci olduğunu bundan dolayı referandumda bu rekorunu yenilemesinden büyük bir sevinç ve mutluluk duyduklarını ifade ederek, bize bu haklı gururu yaşatan ve bu gururu yaşayan Tüm Nurdağı halkına teşekkür ederiz “dediler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*