Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

BAĞIMLI GENÇ BABASINI VURDU

Nurdagı ilçesine bağlı Mesthüyük köyünde madde bağımlısı olduğu iddia edilen 17 yaşındaki genç babasını öldürdü, kardeşini yaraladı.

Nurdagı  İlçesi’nde, madde bağımlısı olduğunu ileri sürülen 17 yaşındaki M.K., babası 59 yaşındaki Alaaddin  Keskin‘i cep telefonuyla konuşurken başına av tüfeğiyle ateş edip öldürdü, ağabeyi 19 yaşındaki Ferhat  Keskin‘i ise yaraladı.
Olay, gece geç saatlerde ilçeye bağlı Mesthüyük Mahallesi’nde meydana geldi. Alaaddin  Keskin, evinin balkonunda telefon görüşmesi yaparken, madde bağımlısı olduğu öne sürülen oğlu M.K. tarafından av tüfeği ile başına ateş açıldı. M.K., daha sonra ağabeyi Ferhat  Keskin‘ede ateş etti. Alaaddin  Keskin başı ve Ferhat  Keskin ise vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden saçmalarla yaralanırken, M.K. kaçtı. Yaralı baba ve oğlu, ihbar üzerine gelen sağlık görevlileri tarafından ambulansa taşındı. Hastaneye götürülen Alaaddin  Keskin yolda öldü, yaralı oğlu Ferhat ise acil serviste tedaviye alındı.  Mustafa Keskin‘in cesedi otopsi için morga konulurken, babasının ölümüne ağabeyi Ferhat’ın da yaralanmasına yol açan M.K. jandarmanın çalışmasıyla kısa sürede yakalanıp gözaltına alındı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*