Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

ADAY ÖĞRETMENLERDEN ZİYARET

Nurdağında 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında göreve başlayan Aday öğretmenler ilçe Kaymakamını ziyaret ettiler.

Nurdağında göreve başlayan 35 Aday Öğretmen İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım ile birlikte İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün’ü Ziyaret ettiler.

Nurdağı Kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşen Ziyarete İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, İlçe Müftüsü Yusuf Ağbayram ve bu yıl ilçemizde göreve başlayan 35 aday öğretmen katıldı.

Ziyarette konuşan Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM bakanlığımızın aday Öğretmenlere Kurumları tanıtın talimatının gereği bugün İlçe Kaymakamımız ile beraberiz,eğitimcileri kabul ettiğinden dolayı teşekkür ederiz dedi .
İlçe Kaymakamı Lokman DÜZGÜN hepiniz hoş geldiniz görevinizde başarılar dilerim diyerek söze başladı. Önce kendini tanıttı. Akabinde öğretmenler kendini tanıttı.

Kaymakam Lokman DÜZGÜN öğretmenliğin zor ama kutsal bir meslek olduğunu belirtti. Nurdağının coğrafi, beşeri ve sosyal olarak iyi bir noktada olduğunu belirtti.Buradan ayrılsak dahi Nurdağının hayatımızda unutulmayacak bir yeri olacağını belirtti.
Toplantıda bulunan İlçe Müftüsü Yusuf AĞBAYRAM kendini tanıttıktan sonra ilçemizdeki cami, imam, müezzin, kuran kursları hakkında bilgiler verdi.Öğretmenlere başarılar diledi.Öğretmenlerin soruları cevaplandırıldı.İlçe Kaymakamı Öğretmenlere başarılar diledi ve her türlü sorunlarınızda yanınızdayız diyerek toplantıyı bitirdi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*