Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

ADAYLARDA SİCİL ARAŞTIRMASI YAPILSIN

Nurdağı MHP Aday adayı Ramazan Tuncer Milliyetçi Hareket Partisinde aday adayı olacakların Adli ve Siyasi sicil araştırmalarının Parti genel merkezi tarafından yapılmasının uygun ve yerinde olacağını söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanı sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin böyle bir açıklama bildirgesi vardır. Bu güzel bir bildirge gözardı edilmemesi gerekir. Kişilerin geriye dönük sicilleri mutlaka araştırılıp ona göre aday adaylıkları değerlendirilsin. Geçmişinde devlet malını kötüye kullanma zimmetine para geçirme gibi bir dava açılan kişinin veya kişilerin asla üstünün kırmızı kalemle çizilmesi lazım. Nasılki Milliyetçi hareket Partisinin bir kırmızı çizgisi varsa bizlerde bu çizginin dışına taşmamamız gerek.
Aday adaylarında Adli ve siyasi sicil araştırılması olmazsa olmazlardandır.
Hiç kimse kusura bakmasın emeği olmayan kişilerin geçmişte partinize fayda yerine sayısız zarar verenlerin Vekillerden diyalog veye tavassut ile adaylıklarına asla izin verilmemelidir. Böyle bir durum karşısında sesiz kalmak dilsiz şeytan demektir.
Böyle bir karar karşısında ses yükseltip karşı koymak, yani ülkücü olarak tepki göstermemiz gerekir. Eğer gücümüz yetmiyorsa Parti genel merkezine şikayet E-mail atarak haberdar etmemiz en doğru bir yoldur. diye sözlerini sürdüren Aday aday Ramazan Tuncer, Gücünüz yetmeyene hakkınızı helal etmeyiz.
31 Mart 2019 yerel seçimlerin ülkemize huzur, barış ve hayır getirmesini diliyorum.”
Saygılarımla…

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*