Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

AK PARTİ AKSOY’LA HAREKETLENDİ

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy’un aday adaylık müraacatı ile biranda Ak parti’de hareketlilik yaşanmaya başladı.

Çiftçilerden ve sevenlerinden gelen “aday ol”, baskıları sonrasında aday adayı olmaya karar veren Ak Parti Gaziantep Milletvekili aday adayı Mehmet Aksoy’un aday adaylığı başvurusu sonrasında biranda ak partide hareketlenmeler yaşanmaya başladı.

Aday adaylığı müraacatı öncesinde 100 araç giydirerek seçimlere hazırlık startını veren Tarım Kredi kooperatifi Gaziantep Bölge Müdürü Mehmet Aksoy, ak parti Gaziantep il binasına geldiğinde adete yer yerinden oynamış içerde her taraf tıklım tıklım insan seline dönmüştü.

Aday adaylığı müraacatını sevenlerinin destekleri eşliğinde yapan Ak Parti Gaziantep milletvekili aday adayı Mehmet Aksoy daha sonra 100 araçlık konvoy ile şehir turu atarak seçim çalışmalarının startını verdi.

AKSOY’A YOĞUN İLGİ

Aday adaylığı müraacatının ardından İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Oğuzeli, Nizip, Karkamış, Şahinbey ve Şehitkamil ilçe teşkılatlarını ziyaret eden  Ak parti Gaziantep Milletvekili aday adayı ve Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge müdürü Mehmet Aksoy’a gittiği her yerde hem vatandaşlar hemde parti teşkılatları yoğun ilgi gösterdiler.

Yoğun ilgi ve sevgi seline maruz kalan Ak parti Gaziantep Milletvekili aday adayı ve Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge müdürü Mehmet Aksoy halkın destek ve teveccühleri ile çıktıkları bu yolda Reisin nihai hedefine ulaşmasına kadar gece gündüz demeksizin çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*