Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI GÖREVDEN ALINIYOR MU?

Ak Parti’de kabine revizyonunun ardından il ve ilçe teşkılatlarında da revizyona gidileceği ve bu doğrultuda Ak parti Nurdağı ilçe başkanı Mehmet Bali’nin görevden alınacağı Nurdağı kamuoyunda konuşuluyor.

Ak Partiye yakın siyasetçilerin bazılarına göre Ak Patide kabinede yapılan revizyonların ardından il ve ilçe teşkılatlarında revizyonlara gidileceği ve bu doğrultuda Ak Parti Nurdağı ilçe Başkanının da görevden alınacağı iddia ediliyor.

Bazı siyasiler ise Ak Parti Nurdağı İlçe Başkanı Mehmet Bali’nin 2019 yılında Yapılacak olan Yerel seçimlerde Nurdağı Belediye Başkan adayı olmayı düşündüğü ve bundan dolayı ilçe başkanlığı görevinden kendi isteği ile ayrılacağı yolunda görüş beyan ediyorlar.

Ama ak partiye yakın kaynakların iddialarına göre bu yıl içinde yapılması planlanan Ak parti Nurdağı ilçe kongresinde her şekilde mevcut Başkan Mehmet Bali’nin görevinin sona ereceği ama ondan sonra Belediye Başkan adayı olup olmayacağının yada aday yapılıp yapılmayacağının henüz netlik kazanmadığı kulislerde konuşulmaya başlamış durumda.

İlçe Başkanı B ali’nin bu konudaki düşüncesinin ne olduğunu ise ilerleyen günlerde hep birlikte görmüş olacağız.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*