Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

ALTINOVA ALTIN GİBİ OLUYOR

Nurdağına bağlı kırsal mahallelerimizden olan Altınova mahallesi yapılan hizmetlerle Altın gibi bir yer haline geliyor.

Altınova’da değişim 29 Mart seçimlerinde ilçenin tek kadın muhtarı Medine Yıldız’ın göreve gelmesi ile birlikte başladı. Muhtar yıldız’ın göreve gelmesinin ardından mahallenin tüm sorunları tek tek çözümlenmeye başladı.

Altyapı, yol ve su sorunu çözümlenen mahallede şimdi ise Muhtar Yıldız’ın girişimleri ile Nurdağı Belediyesi tarafından bir adet çok amaçlı köy konagı, taziye evi ve sosyal tesisinin inşaatı neredeyse tamamlanmak üzere bir hale geldi.

Diğer tarafta ise mahallenin yıllardır ihmal edilen Mezarlık ihate duvarı ve çevre düzenlemesi çalışmaları yapıldı.

Altınova mahallesi muhtarı Medine Yıldız göreve gelmesinin ardından mahallenin sorunlarını tesbit ederek, sorunların çözümlenmesi için İlçe Kaymakamlığı, Belediye başkanlığı, Gaziantep Büyükşehir belediyesi,ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile ve siyasi parti temsilcileri ile kurduğu ikili diyaloglarla mahallenin sorunlarını bir bir çözümledi.

En Son mahallede çok amaçlı sosyal tesis yapılması ve mezarlık ihate duvarı ile çevre düzenlemesinin yapıldığını söyleyen Muhtar Yıldız bu iki güzel çalışmayı mahallemize kazandıran Nurdağı Belediye Başkanımız Mehmet   Yıldırır ve ekibine teşekkür ederim. Şeklinde konuştu.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*