Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

“Artık Pes Ettim”

Yayınlanan 2 KHK’nın ardından “FETÖ halen iş başında. AK Parti’nin altı oyuluyor. Pes ettim, artık yokum.” diyen AK Parti milletvekili Şamil Tayyar, “İstifa milli iradeye ihanettir.” dedi.

Yayınlanan 2 KHK’nın ardından “FETÖ halen iş başında, herkes kör ve sağır, mücadele raydan çıktı,  AK Parti eliyle  AK Parti‘nin altı oyuluyor, yazıklar olsun. Pes ettim, artık yokum” diyen AKP  Gaziantep  Milletvekili  Şamil Tayyar‘dan yeni bir açıklama geldi.

“ARTIK YOKUM” DEMİŞTİ

689 ve 690 sayılı kanun hükmünde kararnameler (KHK) yayımlandıktan sonra “FETÖ halen iş başında, herkes kör ve sağır, mücadele raydan çıktı,  AK Parti eliyle  AK Parti‘nin altı oyuluyor, yazıklar olsun. Pes ettim, artık yokum.” diyen AKP  Gaziantep  Milletvekili  Şamil Tayyar‘dan yeni açıklamada bulundu.

İLK CEVAP METİNER’DEN GELDİ

Ak Partili Mehmet Metiner ise Şamil Tayyar’ıb bu açıklamalarına karşı; Şamil kardeşim pes etmek ne demek, Bize yakışır mı hiç yokum demek? Reis var olduğu sürece sorun yok. Ölümüne arkasındayız reis’in.

Ve Reis hiç kimsenin mücadelemizi raydan çıkarmasına ve partimizin dibini oymasına asla izin vermez. Reis’e bağlılığımız ve güvenimiz tam. Şeklinde cevap vermişti.

“HAİNLER KRİPTOLAR SEVİNMESİN”

Metiner’in bu açıklamalarının ardından ise “Kırgınlığım partimin iç meselesidir” diyen Tayyar, “İstifa milli irade ve davaya ihanettir. Rabbim birliğimizi daim kılsın. Hainler, kriptolar sevinmesin” ifadelerini kullandı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*