Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

BAŞKAN KAVAK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Nurdağı Belediye Başkanlığı görevine geldiği günden buyana ilçenin sorunlarının çözümlenmesi için gece gündüz demeksizin çalışan Başkan Ökkeş Kavak ilçede yapılan tüm çalışmaları yerinde inceliyor.

Nurdağı Belediyesi tarafından Sakçagözü mahallesinde yapılan Çevre düzenlemesi, tadilat ve onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Nurdağı belediye Başkanı Ökkeş Kavak, devam eden çalışmalar hakkında çalışanlardan bilgi alırken, vatandaşların hizmetler ile ilgili görüş ve düşüncelerini öğrenerek mahalle için önerilerini dinledi.

İlçemizin en büyük kırsal mahallesi olan Sakçagözü mahallesinde vatandaşlarla buluşan Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ın mahalleyi ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren vatandaşlar Allah başkan beyden razı olsun mahallemizin tüm eksikleri ve sorunları ile ilgileniyor. Duyarlı çalışmalarından dolayı kendisine ve belediye çalışanlarına teşekkür ederiz şeklinde konuştular.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak ise bir taraftan halka hizmet götürmeye çalıştıklarını diğer yandan ise ilçede yaşayan vatandaşlar ile gönül bağlarını güçlendirerek Gönül belediyeciliği yaptıklarını söyledi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*