Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

BAŞKAN KAVAK’TAN ANLAMLI ZİYARET

Nurdağı Belediye Başkan ı Ökkeş Kavak, 31 Mart seçimlerinin ardından en anlamlı ziyaretlerinden birisini yaparak Engelli bir kız çocuğunu sevindirdi.

Bugüne kadar ki yaşantısında toplumun her kesimi ile barışık, sosyal projelere duyarlı bir davranış sergileyen ve Belediye Başkanlığını kazanması sonrasında çalışmaları kadar da sosyal durumu ne olacağı merak konusu olan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, ilk ziyareti ile bundan sonra sosyal sorumluluk projelerinde daha fazla yer alacağını ve halkın her kesimine dokunarak, farkındalık yaratmaya devam edeceğinin sinyallerini bir kez daha verdi.

Nurdağına Bağlı Başpınar Mahallesinde ikamet eden Engelli Zekiye Gökkaya için organize edilen supriz doğum günü partisine katılan Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, “Başpınar Mahallemizde İkamet eden Engelli Kızımız Zekiye GÖKKAYA’nın doğum günü organizasyonuna katılım sağladık. ”Adımlarınızın biçiminin ne önemi var mühim olan yürüyüşümüzle sevgi ve dostluk köprüsünü geçmektir.” Allah’ım uzun ömürler versin. İyi ki doğdun Zekiye “ diyerek doğum gününü kutlayıp doğum günü hediyesi verdi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak’ın bu davranışı doğrusu  Takdire şayan bir davranış. Toplumun önde gelen tüm liderlerinin toplumumuzdaki dezavantajlı kesimlere yönelik sosyal destekler ve farkındalık yaratma konusunda duyarlı olmalarını bekliyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*