Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

BAŞKAN KAVAK’TAN EĞİTİME ALTIN ÖDÜL

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak 2019 LGS ve YKS sınavında başarılı olarak ilçemizin gururuolan öğrencilerimizi altın ile ödüllendirdi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, 2019 yılında LGS ve YKS sınavında  Nurdağı genelinde İlk üçe giren öğrencileri ve öğrencilerin ailelerini belediye başkanlığı makamında kabul etti.

Nurdağı genelinde bu yıl LGS ve YKS sınavında ilk üçe giren 6 Öğrenci, İlçe Milli Eğitim müdürü ve öğrenci ailelerini kabul ederek dereceye giren öğrencilere altın takarak ödüllendirdi.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, Eğitimde başarılı olan öğrencilerimizin motivasyonlarını arttırmak için böyle bir uygulama başlatarak Nurdağı tarihinde bir ilke imza attı.

Nurdağı Belediye Başkanı Ökkeş Kavak, 2019 LGS, YKS Sınavı’nda üstün başarı gösteren İlçemiz’in öğrencilerini ve desteklerini esirgemeyen ailelerini eğitimcilerimizi belediyemizde ağırladık.  ilçe genelinde eğitim kalitesinin yükseltilmesi için belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarını, ilçede eğitim kalitesinin arttırılmasında emeği geçen ilçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım’a, okul müdürlerine, dereceye giren öğrencilere ve öğrencilerin ailelerine teşekkür etti.

Nurdağı İlçe Milli Eğitim müdürü Musa Yıldırım ise, Nurdağı tarihinde bir ilke imza atarak başarılı olan öğrencileri altın ile ödüllendirerek motive eden belediye başkanımız sayın Ökkeş Kavak’a şahsım, eğitim camiası ve öğrencilerimiz adına teşekkür ederim dedi.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*