Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

BELEDİYE’DEN İŞÇİLERE YEMEK

İslahiye belediyesi kendi bünyesinde kurduğu yemekhanede işçilerine her gün 3 çeşit ücretsiz yemek verirken, ihtiyaç sahibi cenaze evlerine de buradan yemek gönderiliyor.

İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural’ın çalışması sonrasında oluşturulan Yemekhaneden her gün 3 çeşit yemek yiyerek karnını doyuran işçiler yapılan uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Allah başkan beyden razı olsun. Onun sayesinde her gün karnımız doyuyor yemeğimizi yiyoruz, yapılan uygulamadan son derece memnunuz şeklinde konuştu.

İslahiye Belediye Başkanı  Kemal Vural, 2 yıl önce Kırıkçalı Mahallesi’nde belediyeye ait garaj amirliği içerisinde yemekhane kurdu.
Birisi bayan, üç erkek aşçı tarafından hazırlanan yemekler, her gün öğle saatlerinde belediyede çalışan 250 işçiye üç çeşit ücretsiz yemek veriliyor.
İlçe merkezinde çalışanlar garaj amirliğinde, merkezden uzakta çalışan işçilere ise yemek servisi yapılıyor.
Belediye Başkanı  Kemal Vural, belediye çalışanlarını ailenin evlatları olarak gördüklerini, çalışanların mücadelesi karşısında onları biraz olsun rahatlatmak ve bütçelerine katkı sunarken aynı zamanda ihtiyaç sahibi ailelerin cenazelerine de yemek çıkarttıklarını söyledi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*