Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

BÜYÜK BİR DEĞERİMİZİ KAYBETTİK

Gaziantep Barosu eski Başkanlarından Avukat Haşim Mısır’ın ani vefatı Gaziantep’i ve hukuk camiasını yasa boğdu.

Gaziantep’in sevilen avukatlarından ve eski Baro Başkanlarından Avukat Haşim Mısır ani bir rahatsızlık sonucu hayata gözlerini yumdu.

Gaziantep’in Genç avukatlarından ve Eski stajer avukatlar temsilcisi Gizem Büşra Bilgiç, Haşim Başkanımızla Gaziantep Barosu Stajer Avukatlar temsilciliği yaptığım dönemde tanıştık. Kendisi biz genç avukatlara çok yardımcı oldu hep yol gösterdi. Gaziantep barosunda ve halkının yakından tanıdığı ve sevdiği çok değerli bir şahsiyetti. Böyle değerli bir şahsiyeti kaybetmiş olmanın vermiş olduğu derin üzüntü içerisindeyiz.

Ani Bir rahatsızlık sonucu kaybettiğimiz Mehmet Haşim Mısır Başkanımızı 20 Ağustos 2019 Salı günü, saat 15:00’da Gaziantep Adliyesindeki Gaziantep baromuz tarafından düzenlenecek olan törene müteakiben Gaziantep Nakıboğlu camiinde  ikindi namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından asri mezarlıkta toprağa verilecektir. Acımız tarifsiz. Merhum başkanımıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve Hukuk camiasına başsağlığı ve sabır dilerim dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*