Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

DİLEK YOLA DEVAM DİYOR

Ak Parti Sakçagözü Eski belediye Başkanı ve Deneyimli siyasetçi 24 Haziran  seçimlerinde Reis’le yola devam edeceklerini söyledi.

Ak Partili Sakçagözü Eski Belediye Başkanı Hasan Dilek, sessizliğini bozarak 24 Haziran seçimleri ile ilgili gazetemize çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dilek, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan seçimlerin Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birisi olduğunu ifade ederek, milletimiz 24 Haziran’da hem Türkiyenin ilk Devlet Başkanını seçecek hemde yeni sistemdeki ilk milletvekillerini seçecek. Böyle önemli bir seçimin arefesinde hem dış güçler hemde  içerdeki işbirlikçileri her birlikte Reisimize saldırıyorlar. Ancak biz Reisimizi, Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı  onlara yedirmeyeceğiz. Türkiye Cumhuriyetinin ilk devlet başkanı yapacağız.”dedi.

Sakçagözü eski belediye başkanı Hasan Dilek, Güçlü Türkiye istemeyenlerin tamamı Sayın Cumhurbaşkanımızın ve partimizin seçimleri kaybetmesi için uğraşıyorlar. Bir taraftan Terör, bir Taraftan Feto, bir taraftan Doviz kuru sipekülasyonları ile saldırıyorlar. Bizler Ak Partiye gönül verenler, Reisin yol arkadaşları olarak 24 haziran seçimlerinden partimizin zaferle çıkması için gece

Gündüz demeksizin var gücümüzle çalışacağız.

Başta Eski kasabamız ve yeni mahallemiz olan Sakçagözü ve Nurdağı olmak üzere Gaziantep’te ayak basmadık yer bırakmayacağız.”dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*