Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

DOWN SENDROMLU AİLELER NURDAGINDA BULUŞTU

 

Umuda Bakan Gözler Engelliler derneği Başkanlığı tarafından Nurdağında Down Sendromlu Çocuklar Ve Ailelerine Tanışma Programı Düzenledi. Programa 9 Farklı ilden katılım sağlandı.

Umuda Bakan Gözler Engelliler Derneği tarafından Nurdağında Down Sendromlu Çocuklar Ve Ailelerine yönelik Tanışma Programı Düzenledi. Programa 9 Farklı İlden Katılımın Sağlandı.

Umuda Bakan Gözler Engelliler derneği Başkanı Ahmet Uçar’ın organize ettiği, Down sendromlu ve engelli çocuklar ve ailelerinin tanışıp kaynaşmaları tecrübelerini birbirlerine aktarmaları amacıyla düzenlenen etkinlik Nurdagı Asum Anadolu Kır düğün salonunda yapıldı.

Tanışma Programının Amacına Ulaştığı Organizasyonda Çocuklar Doyasıya Eğlendi Yeni Arkadaşlar Edindi.

Umuda Bakan Gözler Engelliler Derneği Başkanı Ahmet Uçar Program Hakkında Şu Açıklamalarda Bulundu:

‘Benim De 6 Yaşında Down Sendromlu Bir Oğlum Var. Bizler Çok Seviyoruz Ama Toplumumuzun Da Sevmesi Gerekiyor. Belediyelerimizin Ve Stk’ların Da Sevmesi Ve Destek Vermesi Gerekiyor. İnşallah Bu Bölgesel Yapmış Olduğumuz Programın Türkiye Genelinde De Yapmayı Planlıyoruz. Misafirlerimiz Bizleri Kırmadan Geldiler. Bizleri Kırmadılar Buraya Kadar Geldiler Herkese Çok Ederim’ Dedi.

Kahramanmaraş Down Sendromu Derneği Başkan Yardımcısı Süheyla Bilginer  Yapmış Olduğu Açıklamasında; ‘Bize Davet Geldiğinde Çok Mutlu Olduk Ve Bizleri Sıcakkanlı Karşıladılar. Burada Yeni Ailelerle Tanıştık Ve Bilgi Alışverişi Yaptık. Umuda Bakan Gözler Engelliler Derneği’ne Davetleri İçin Teşekkür Ederim’ Dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*