Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

DÜNYA ŞAMPİYONU KAYMAKAM’I ZİYARET ETTİ

MMA Federasyonunun düzenlediği Karma Dövüşler Sanatları kategorisinde Dünya ve Balkan Şampiyonu olan sporcumuz Ömer KEKLİKÇİ  Kaymakamımız Lokman DÜZGÜN’ü ziyaret etti.

Nurdağı’na bağlı Bademli Mahallesi’nde oturan çiftçilikle uğraşan Keklikçi ailesinin en büyük oğlu Ömer Keklikçi, 10 yıldır Kick Boks ve Muay Thai sporunu yapıyor. Türkiye Muay Thai Federasyonu seçmeleri ile 12 kişilik milli takıma seçilerek Bulgaristan’ın Başkenti Sofyada MMA Balkan Şampiyonası’na 67 kiloda katılan Ömer Keklikçi, Balkan şampiyonu oldu. Ardından Yunanistan’ın Başkenti Atina’da Dünya Şampiyonluğu’nu kazanan Keklikçi, Türk bayrağını göklere çektirip İstiklal Marşı’nı okuttu. Türkiye’ye altın kemer, kupa, madalya ve plaketlerle dönen Keklikçi, çiftçilikle uğraşan ailesi tarafından davul ve zurnayla karşılanmasının ardından Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün’ü makamında ziyaret etti.

Şampiyon sporcuyu makamında kabul eden Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, göstermiş olduğu başarıdan dolayı kendisini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*