Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

DURMAK YOK EĞİTİME DEVAM

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Emine ERDOĞAN’ın himayelerinde başlatılan Okuryazarlık seferberliğinin 2.Toplantısı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Konferans Salonunda yapıldı.
Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM, İlçe Yürütme Kurulu Üyeleri, Mahalle Muhtarları, HEM Müdürü Zeki GÖÇER ve okul müdürleri katıldı.
Önce Saygı duruşu ve Milli Marşımızın okunmasının ardından HEM Müdürü Zeki GÖÇER yapılan çalışmaları anlattı, Ardından çalışmalarla ilgili sinevizyon gösterisi yapıldı.
Sonra Kürsüye gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM, salondakilere hitaben Adeta Manifesto gibi yaptığı açıklamalarda bulundu.

Nurdağı ilçe milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, bugün itibarıyla kursiyer sayısının 647 kişi olduğunu ifade ederek, eğitim meselesinin hem seçilmişlerin, hem de atanmışların ortak meselesi olduğunu ifade ederek, bizler bugüne kadar nurdağında el ele vererek bir yerlere geldik bu sayılara ulaştık.
Bundan dolayı hepinizi tebrik ediyorum diyerek herkes kendini alkışlasın dedi ve alkışlattı. Durmak yok çalışmalara devam diyerek, 30 Nisa’na kadar bu kursiyerlerin sayısın en azından1000’e çıkmasını istedi.
Daha sonra, Muhtarlar derneği başkanı Ali GÖĞEBAKAN ve en kıdemli Öğretmen Kenan SARIYILDIRIM’dan söz aldı.
ilçe Müdürü Musa yıldırım, son olarak Biriniz muhtarları biriniz eğitimcileri daha gayretli çalıştıracaksınız dedi ve alkışlattı.
Soru cevaptan sonra çay ve börek ikramı yapılmasıyla toplantı sona erdi.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*