Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

EĞİTİM NEFERLERİ GELECEKTEKİ MESLEKTAŞLARI İLE BULUŞUYOR

Nurdağı Kaymakamlığı tarafından başlatılan “Eğitimin Neferleri Gelecekteki Meslaktaşları ile buluşuyor” projesi kapsamında ilçedeki okullara yapılan ziyaretler devam ediyor.

Nurdağı Kaymakamlığı tarafından yürütülen “EĞİTİM NEFERLERİ GELECEKTEKİ MESLEKTAŞLARI İLE BULUŞUYOR” projesi ile okullarımızda meslek tanıtımları ve vizyon eğitimleri devam ediyor.

Nurdağı Kaymakamı Lokman DÜZGÜN, proje kapsamında İlçemiz Hakimlerinden Orhan DİNÇ, İlçemiz Cumhuriyet Savcılarımızdan Burak BALCI, İlçe Emniyet Amirimiz H.Mustafa ARSLAN, Toplum Sağlığı Başkanımız Dr.Sait UÇAR ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Halil AKYÜREK ile birlikte Nurten Öztürk Ortaokulunu ziyaret ederek kıymetli öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizle bir araya geldi. Yapılan ziyarette öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin istek ve arzuları dinlenildi. Kaymakamımız öğretmenlerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Kaymakam Düzgün, Nurten Öztürk Ortaokulu Müdürü Murat İĞDEŞ’i öğrencilerin sınav ve sportif başarılılardan dolayı tebrik etti.

 

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*