Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

ENGELLİ VATANDAŞA ATILGAN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Ak Parti Milletvekili adayı Yaşar Atılgan, devam eden seçim gezilerinde aracının plakası “AKP” plakalı olan bir engelliye ise yoğun ilgi gösterdi.

Nurdağı ilçesinde seçim gezisini sürdüren Yaşar Atılgan, ziyaretler esnasında engelli aracı ile seyir eden Harun Ataşer isimli bir vatandaş ile karşılaştı. Aracın plakasının 27 AKP 2015 olduğunu gören Atılgan, Harun Ataşer’e yoğun ilgi gösterdi.
Plakayı da, aracı da kendi yaptı
Ataşer de Milletvekili adayını görünce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti’ye olan sevgisini dile getirerek, “Bu ülke, bu lider çok dikenli yollardan geçti. Hiç bir engel Cumhurbaşkanımızı yolundan edemez. Şehitler, gaziler, engelliler başta olmak üzere milletimiz Erdoğan’ın yanındadır. Bu seçimde de bunu dosta düşmana göstereceğiz” diye konuştu.
Ataşer, geçirdiği kaza sonrası aracı kendisinin yaptığını, 15 Temmuz Darbe girişiminden sonra da plakayı kendi hazırladığını ifade etti
Desteği nedeniyle Ataşer’e teşekkür eden Milletvekili adayı Yaşar Atılgan seçimler bitene kadar Ak Parti ve Cumhur ittifakına desteğin devam edilmesini istedi. Yıldırır, “Bizleri bu zorlu ama kutlu davada milletimiz hiç bir zaman yalnız bırakmadı. İlk günkü heyecan ile insanların desteği oluyor. Özellikle yapılan ittifak ile alanların daha bir coşkulu olduğunu hissediyoruz. Herkes ülkenin birliği, beraberliği, geleceği ve bekası için tek yumruk olmuş. Bu ilgi ve destek nedeniyle tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*