Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

ERDOĞAN’A DESTEK OLMAK VATAN BORCUDUR

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği müdürü Mehmet Aksoy 24 Haziran seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmanın vatan borcu olduğunu söyledi.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler ve Başkanlık seçimlerinde Ak Partiden Gaziantep Milletvekili aday adayı olan ancak Genel Merkez tarafından aday gösterilmeyen ve buna rağmen aday gibi çalışan Mehmet Aksoy 24 Haziran seçimleri ile ilgili açıklamada bulundu.

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği müdürü Mehmet Aksoy 24 Haziran seçimlerinde Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek olmanın, oy vermenin vatanını milletini seven her vatandaş için vatan borcu olduğunu ifade ederek, 15 Temmuz Hain darbe girişimi öncesi ve sonrasında yaşananların tamamının hedefinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti var. Onlar önce Erdoğan’ı teslim almak sonra ülkemizi teslim almak istediler. Ancak sayın Cumhurbaşkanımızın soğukkanlı ve sağduyulu davranışları, Milletimizin tek yürek, tek bilek olarak birleşmesi ve kenetlenmesi ile bu hain darbe girişimi engellenmiş ve ülkemizin önü açılmıştır.

15 Temmuz Hain Darbe planında başarılı olamayan Feto Terör örgütü, PKK, PYD ve bunun içerdeki dışarıdaki işbirlikçileri daha sonra ülkemizin sınırlarına yönelik hain emellerini yeniden ortaya koymuşlardır. Bu durum karşısında Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve Hükümetimiz Önce Zeytindalı Harekatı ile sonrasında ise Kandil harekatı ile bu cennet vatana göz dikenlere gerekli dersi vermek için her türlü fedakarlığı göstermiştir.

İçerde ve dışarıda Terör saldırılarının yanında ekonomik spekülatif saldırılarla da milletimizi Erdoğan’a karşı kışkırtmayan çalışan hainlerin bu hain emellerinin kursaklarında kalması için 24 haziran seçimlerinde bizlerde Reisimizin emrinde ve yanındayız.

Tarım Kredi Kooperatifleri Gaziantep Bölge Birliği müdürü Mehmet Aksoy, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın terör sorununu bitirmek için canla başla mücadele ettiğini belirterek şunları söyledi: “Bu ülkenin refahı, geleceği, güvenliği için dönüm noktası olan 24 Haziran seçimlerinde Erdoğan’ı tercih edeceğiz. Onu yıkmak için bir araya gelenlere karşı onu yalnız bırakmayacağız. Tayyip Erdoğan yıkılırsa vatan yıkılır. Ona destek olmak vatan borcudur. Erdoğan her zaman milletimizin yanında oldu. Söz konusu vatansa Erdoğan’dan ötesi yoktur. İstikrar ve istiklal için Erdoğan diyoruz.”

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*