Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

ERSOY’UN BÜYÜK BAŞARISI

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim kurulu üyesi ve Başkan vekili Ahmet Ersoy’un başarısı dilden dile dolaşmaya devam ediyor.

Siyasetçi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Ahmet Ersoy uzun dönem siyasetin içinde olmasına rağmen hep siyasete mesafeli durmuş, ama kendisine ulaşan her vatandaşa karşılıksız hizmet etmek için koşmuş birisiydi.

İslahiye Tarım Kredi Kooperatifi ortağı ve Gaziantep birlik delegesi olan Ahmet Ersoy,Öncelikle Gaziantep Bölge birliği seçimlerinde Gaziantep Bölge birliğini temsilen Genel merkez üst kurulu delegeliğine seçilmiş, Genel merkez yönetim kurulu için yapılan seçimlerde yıllardır Genel merkez yönetiminde olan insanların seçilemedikleri bir ortamda Genel merkez yönetim kuruluna seçilmeyi başardı.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim kurulu üyesi seçilen Hemşerimiz Ahmet Ersoy daha sonra burada yapılan seçimlerde ise Merkez Birliği Başkan vekilliği görevine seçildi.

Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Başkan Vekili Ahmet Ersoy göreve geldiği günden buyana da bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile Tarım Kredi kooperatiflerinin ve Türk tarımına katkı sunan çiftçilerin sorunlarının çözümlenmesi için gece gündüz demeksizin çalışmalarına devam ediyor.

Kooperatiflerin iyileştirilmesi, Çiftçi borçlarının faizsiz ertelenmesi, İslahiye ve Nurdağı bölgelerine Tarım Kredi kooperatiflerinin yeni yatırımlar yapması için çalışmaları devam eden Ersoy’un önümüzdeki günlerde yaptığı hizmetleri sizlerle paylaşacağız.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*