Cumartesi , 6 Haziran 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: av.yaşar atılgan

ENGELLİ VATANDAŞA ATILGAN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

Ak Parti Milletvekili adayı Yaşar Atılgan, devam eden seçim gezilerinde aracının plakası “AKP” plakalı olan bir engelliye ise yoğun ilgi gösterdi. Nurdağı ilçesinde seçim gezisini sürdüren Yaşar Atılgan, ziyaretler esnasında engelli aracı ile seyir eden Harun Ataşer isimli bir vatandaş ile karşılaştı. Aracın plakasının 27 AKP 2015 olduğunu gören Atılgan, Harun Ataşer’e yoğun ilgi gösterdi. Plakayı da, aracı da kendi yaptı Ataşer ... Devamını Oku »

AK PARTİ DÜNYANIN UMUDU OLMUŞTUR

Ak Parti Gaziantep Milletvekili adayı Av. Yaşar Atılgan Ak Partinin yalnızca Türkiye ve Türk Milletinin değil, Tüm Müslüman coğrafyasının ve dünyanın umudu haline geldiğini söyledi. Ak Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Av. Yaşar Atılgan Gazetemiz Genel Koordinatörü Abdullah Bilgiç’in sorularını cevapladı. Abdullah Bilgiç: Sayın vekilim öncelikle hayırlı olsun. Bize kısaca kendinizden bahsedebilir misiniz? Av. Yaşar Atılgan: Adım Yaşar Atılgan. İslahiye’ de ... Devamını Oku »

AK PARTİLİ ADAY EKMEK AÇTI

Ak Parti Gaziantep Milletvekili adayı Av. Yaşar Atılgan seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Ak Parti Gaziantep Milletvekili adayı Av. Yaşar Atılgan seçim çalışmaları için geldiği memleketi Nurdağında seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği fırında kırk yıllık fırıncılar gibi ekmek açtı. Esnaflarla bilek güreşi yaptı. Basın mensuplarının güzel ekmek açıyorsunuz sorusuna ise AK Parti Adayı Yaşar Atılgan geçmişinden bir örnek vererek ... Devamını Oku »