Pazartesi , 1 Haziran 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: Cumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan

KAYMAKAM ATAR VALİ YARDIMCISI OLDU

Nurdağlı hemşehrimiz Tufanbeyli’nin başarılı kaymakamı Hacı Ferhat Atar Van vali yardımcılığı görevine atandı. 2015 yılında Ulukışla Kaymakamı olarak yaptığı başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren, ve başarıları ile takdir toplayan Kaymakam Ferhat Atar’ın bu başarıları Cumhurbaşkanlığı tarafından takdir edilerek Külliye’ye çağrılıp, Cumhburbaşkanı Erdoğan tarafından Yılın kaymakamı ödülüne layık görülmüştü. Ülkemizin yaşadığı 15 Temmuz Hain darbe girişimi Sonrasında ilk meydanlara inen ... Devamını Oku »

GAZİANTEP AK PARTİ’DE SOYGUN MU VAR?

Ak Parti Genel Merkezi tarafından  İlçe Belediye Başkan aday adaylarından alınacak ücretler 1.500 Tl ile 3 bin Tl arasında açıklanırken, Ak Parti Gaziantep İl Teşkılatı tarafından aday adaylarından 25 bin Tl ücret istendiği iddia ediliyor. 31 Mart  2019 tarihinde yapılacak olan Yerel yönetimler seçimleri ile ilgili Ak Parti Genel Merkezi Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında  alınan kararlar Ak Parti Sözcüsü Ömer ... Devamını Oku »

NURDAĞINDA OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ

Cumnurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Eşinin öncülüğünde ülke genelinde başlatılan okuma yazma seferberliğine Nurdağından ciddi destek. Cumnurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Eşinin öncülüğünde ülke genelinde başlatılan okuma yazma seferberliği kapsamında Nurdağı atağa geçerek 36 kurs merkezinde 378 kişiye okuma yazma öğretilmesine yönelik çalışmayı başlattı. Hedef okur yazar olmayan kalmayana kadar eğitime devam etmek. Nurdağı  Kaymakamı Lokman DÜZGÜN ve İlçe Milli ... Devamını Oku »