Cuma , 29 Mayıs 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: ilçe milli eğitim müdürü musa yıldırım

YILDIRIM MESLEKTAŞLARINI UNUTMADI

Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı ve Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı. Ak Parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı ve Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım 24 Kasım Öğretmenler günü ile ilgili açıklamasında; “Bu son dönemlerde birlik, beraberlik, kardeşlik, vatanperver, iyi ve karakterli insanlara büyük ihtiyacımızın olduğu tam da bu günlerde, ... Devamını Oku »

EĞİTİM DÖNEMİ STARTI VERİLDİ

Nurdağı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının ilk yarısının açılmasına sayılı günler kala start verildi. 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasına sayılı günler Kala Nurdağı ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sene başı müdürler kurulu toplantısı yapıldı. ÇPAL Konferans Salonunda Saygı duruşu Ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlanan toplantıda ilçe Milli Eğitim Müdürü yeni eğitim ve öğretim yılının ... Devamını Oku »

NURDAĞINDA OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ

Cumnurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Eşinin öncülüğünde ülke genelinde başlatılan okuma yazma seferberliğine Nurdağından ciddi destek. Cumnurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Eşinin öncülüğünde ülke genelinde başlatılan okuma yazma seferberliği kapsamında Nurdağı atağa geçerek 36 kurs merkezinde 378 kişiye okuma yazma öğretilmesine yönelik çalışmayı başlattı. Hedef okur yazar olmayan kalmayana kadar eğitime devam etmek. Nurdağı  Kaymakamı Lokman DÜZGÜN ve İlçe Milli ... Devamını Oku »

ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERDEN ANLAMLI ZİYARET

Nurdağı Kaymakamı Lokman DÜZGÜN Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa YILDIRIM  ile şampiyon öğrencileri kabul etti. Nurten Öztürk Ortaokulu Minikler Hentbol Takımı ilçe birincisi olarak İle gitti. İldeki diğer ilçe birincileriyle yaptığı maçları da kazanıp İl Şampiyonu oldu. Mayıs Ayında Bölgede Gaziantep ilini temsil edecek. İlçe Kaymakamı Lokman Düzgün Kaymakamlık toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, ... Devamını Oku »

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

Okulların açılması dolayısıyla İlçemizde ilköğretim haftası etkinlikleri düzenlendi. Nurdağında İlköğretim haftası nedeniyle yapılan etkinlikler saat 9.30’da hükümet konağı önünde Atatürk büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından çelenk konulması ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından  Hükümet konağı önündeki etkinlikler sona ererken, İlköğretim haftası kutlamaları etkinlikleri için, Aslanlı İlk okuluna geçildi. Aslanlı Okulunda yapılan Programda Nurdağı ilçe Milli Eğitim ... Devamını Oku »