Perşembe , 4 Haziran 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır

KARTAL’DAN  YILDIRIR’A ANLAMLI HEDİYE

Kartal ilk ve ortaokulu müdürü Ramazan  Yıldırım tarafından belediye başkanı Mehmet Yıldırır’a resminin olduğu portre hediye edildi. Nurdağı ilçemize bağlı en uzak yerleşim yeri olan Kartal mahallemizde bulunan Kartal ilk ve ortaokulu müdürlüğü tarafından Nurdağı Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır’ın resmi halıya dokunarak belediye başkanı Mehmet Yıldırır’a hediye edildi. Yıllardır ilçemizde eğitimde elde ettiği başarıları ile adından sıkça söz edilen Kartal ... Devamını Oku »

AHİLİK HAFTASI KUTLANDI

Nurdağı’nda İlçe Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Esnaf odaları işbirliği ile Ahilik haftası çeşitli etkinliklerle kutlandı. 800 Yıllık bir Osmanlı geleneği olan Ahilik Haftası kutlamaları Nurdağı’nda ilk kez bu yıl yapılan etkinliklerle gerçekleştirildi. Nurdağı Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Esnaf odaları başkanlığı işbirliğinde yapılan ahilik haftası kutlamaları Nurdağı Belediyesi çay  bahçesinde yapıldı. Kutlamalara Katılan Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, ... Devamını Oku »

KAVAK’IN DÜĞÜNÜNDE BİRLİK MESAJI VERİLDİ

Ak Parti Nurdağı Belediye meclis üyesi Ökkeş Kavak’ın oğlu Seyit Hasan için Nurdağında Anadolu Kır düğün salonunda yapılan düğün töreni birlik beraberlik örneği sergilenmesine sahne oldu. Nurdağının tanınmış ve sevilen simalarından Ak Parti Nurdağı Belediye Meclis üyesi Ökkeş Kavak’ın oğlu Seyit Hasan ile Gaziantep’li Hayriye –İbrahim Daşoluk çiftinin kızları Burçin  Nurdağı Anadolu kır düğün salonunda yapılan muhteşem bir düğün töreni ... Devamını Oku »