Cuma , 29 Mayıs 2020
SONDAKİKA

Etiket Arşivi: Nurdağı Çatom

HAYIRLI CUMALAR KAMPANYASI

Nurdağı Çatom tarafından başlatılan Hayırlı Cumalar kampanyası dahilinde her hafta iki aile sevindiriliyor. Nurdağı Çok amaçlı Toplum Merkezi (Çatom) tarafından başlatılan “Hayırlı Cumalar” kampanyası ile birlikte Nurdağında her hafta ihtiyaç sahibi iki aile sevindiriliyor. Çatom tarafından Başlatılan “Hayırlı Cumalar” kampanyası dahilinde kampanyaya destek veren katılımcılar bir hafta boyunca oluşturulan kutuya yardımlarını atıyorlar. Cuma günleri açılan bu kutudaki paralarla her hafta ... Devamını Oku »

ÇATOM FARKINDALIK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

Nurdağı Çok amaçlı Toplum Merkezi ( ÇATOM) kurulduğu günden buyana yaptığı çalışmalarla ilçe genelinde farkındalık yaratmaya devam ediyor. Her özel günde farklı bir etkinliğe imza atan Nurdağı Çatom yetkilileri son olarak  1 Aralık Dünya AIDS günü dolayısıyla bilgilendirme semineri düzenledi. Çatom salonunda düzenlenen seminerde İlçe Toplum Sağlığı personelleri tarafından katılımcılara AIDS hakkında bilgi verildi. Nurdağı Çatom Müdüresi programa katkılarından dolayı ... Devamını Oku »

Kadınlar İçin Bilgilendirme ve Farkındalık Sergisi

Nurdağında 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle yapılan etkinlikte kadınlar için bilgilendirme ve farkındalık sergisi açıldı. 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle yapılan etkinlikte kadınlar için bilgilendirme ve farkındalık sergisi açıldı. Nurdağı Belediyesi öncülüğünde Nurdağı İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Nurdağı Çatom ve İslahiye Sosyal Hizmetler Müdürlüğü iş birliğinde 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle ilçedeki Perşembe pazarında Bilgilendirme ve Farkındalık Sergisi açıldı. Nurdağı ... Devamını Oku »