Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

HALK EĞİTİM MERKEZİ KURSLARI YIL SONU SERGİSİ AÇILIŞI YAPILDI

Nurdağı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Yılı Mesleki ve Teknik Kursları kapsamında yaklaşık 50 farklı branşta düzenlenen yıl sonu sergisi ve belge dağıtım töreni gerçekleşti.

Törene Nurdağı kaymakamı Lokman Düzgün, Ak parti ilçe başkanı Mehmet Bali, Nurdağı belediye başkan yardımcısı Ekrem Şentürk, Emniyet müdürü Mahmut Astan, İlçe Milli Eğitim müdürü Musa Yıldırım ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İlçemiz kaymakamı Lokman Düzgün açılış konuşmasında, ““Bayanların kendilerini yetiştirme ve kendilerini aşmak adına yaptığı tüm çabaları gönülden destekliyoruz. Buna imkân sağlayan devletimizden ve yöneticilerimizden rabbim razı olsun. İlçemizin halk eğitim merkezi müdürü Zeki Göçer beye ve tüm çalışanlarına ayrıca teşekkür ediyorum. Kadınlarımızın bu katılımlarda elde ettikleri başarı tabiki bizleri memnun etmektedir. Okuma yazma öğrenen bu annelerimiz bizleri çok duygulandırdı. Onlara ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi. Halk eğitim sergisinin açılışını yaptıktan sonra Halk eğitim merkezi müdür Zeki Göçer beye ayrıca teşekkür eden kaymakam Düzgün, Kursiyerlerin sergiledikleri tüm ürünleri tek tek inceleyip bilgi aldı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*