Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

HAMİDİYE MAHALLESİ HİZMETE DOYUYOR

Nurdağında bir çok mahalle tek bir hizmet alamazken Hamidiye mahallesi aldığı hizmetler ile ilçede hizmete doyuyor.

Nurdağına bağlı Hamidiye Mahallesi Muhtarı Süleyman Arslan’ın girişimleri ile Mahallenin altyapısının tamamlanmasının ardından Asfaltlama sorunu da çözüme kavuşmuş oldu.

Nurdağının en çok hizmet alan Mahallesi olan Hamidiye Mahallesi Muhtarı Süleyman Arslan hizmetin bir ekip işi olduğunu girişimcilik gerektirdiğini ifade ederek, mahallesinin sorunlarının çözümünde yardımcı olan herkese teşekkür etti.

Mahallesinde yaklaşık 5 aydan buyana hummalı çalışmalar yapıldığını önce kanalizasyon ve su sistemi için mahallenin tüm cadde ve sokaklarının kazıldığını bundan dolayı yaklaşık 4-5 ay halkın neredeyse evlerinde tozdan duramaz hale geldiklerini ama mahalle halkının büyük bir anlayış ve sabırla hizmeti takip ettiklerini bunun sonrasında ise üst yapıya geçildiğini ana arterlerin sıcak asfalt ile asfaltlandığını böylelikle mahallenin sorunlarının çözüme kavuşmuş olduğunu söyledi.

Muhtar Süleyman Asrlan Mahallemize ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerin gelmesinde bizden ilgi ve desteklerini esirgemeyen Milletvekilimiz Şamil Tayyar’a,  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin’e, Nurdağı Belediye Başkanımız Mehmet Yıldırır’a şahsım ve mahallem adına teşekkür ederim. Şeklinde konuştu.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*