Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

HASAN BAL ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Ak parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Hasan Bal, 24 Kasım Öğretmenler gününü kutlayarak öğretmenlerin toplumu inşa eden mimarlar olduğunu söyledi.

Öğretmenlerin toplumu inşa eden mimarlar olduğunu belirten Ak parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Hasan Bal, öğretmenliğin fedakârlık isteyen bir meslek olduğunu söyledi.

Ak parti Nurdağı Belediye Başkan aday adayı Hasan Bal yaptığı açıklamada “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı yüreği vatan sevgisi ile atan, milli ve manevi değerlerine bağlı, bilinçli bireyler olarak yetiştiren şerefli bir mesleğin mensubu olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyorum. Ülkemizin her köşesinde yorulmadan gocunmadan göğüslerini gere gere her koşulda görevlerini yerine getiren öğretmenlerimizin her biri birer kahramandır. Milletçe öğretmenlerimize minnet borçluyuz. Allah Kısmet eder Nurdağı Belediye başkanı olursam, eğitime yapılacak her yatırımın ve sağlanan her desteğin, milletimizin geleceğine yapılan yatırım olduğu inancıyla ve bu doğrultuda tüm imkânlarımızla öğretmen ve öğrencilerimize daha iyi koşullar oluşturmaya çalışacağım. Bu vesile ile başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere görevi başında şehit olan ve hayatını kaybeden öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anarken çocuklarımızın geleceğini şekillendirecek tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyorum” dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*