Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

HAYIRLI CUMALAR KAMPANYASI

Nurdağı Çatom tarafından başlatılan Hayırlı Cumalar kampanyası dahilinde her hafta iki aile sevindiriliyor.

Nurdağı Çok amaçlı Toplum Merkezi (Çatom) tarafından başlatılan “Hayırlı Cumalar” kampanyası ile birlikte Nurdağında her hafta ihtiyaç sahibi iki aile sevindiriliyor.

Çatom tarafından Başlatılan “Hayırlı Cumalar” kampanyası dahilinde kampanyaya destek veren katılımcılar bir hafta boyunca oluşturulan kutuya yardımlarını atıyorlar. Cuma günleri açılan bu kutudaki paralarla her hafta ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi iki ailenin ev ihtiyaçları karşılanıyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Nurdağı Çatom yetkilileri, Toplumsal konularda duyarlılığımızı göstermek için başlatmış olduğumuz “Hayırlı Cumalar” kampanyamız ile bir hafta boyunca merkezimizde bulunan Yardım kutusuna katılımcılarımız tarafından atılan yardımlar her hafta Cuma günleri açılarak, yardıma ihtiyacı olan iki ailemizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Katılımcılarımıza duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Kampanyamıza destek olmak isteyen ve katkı sağlamak isteyen herkes bizimle iletişime geçebilir. Bol hayırlı cumalarımız olsun. Şeklinde konuştular.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*