Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

HENTBOLCULARIMIZ MARDİN YOLCUSU

Nurdağı Nurten Öztürk ortaokulu Yıldız Erkekler Hentbol takımı elde ettiği başarılarla hem İlçemizi hem de ilimizi bölge elemelerinde temsil etmek üzere Mardin’e gidecek.

Nurdağı Nurten Öztürk Ortaokulu Eğitimdeki başarısı kadar sosyal ve sportif başarıları ile de adından söz ettirmeyi başarırken, Gaziantep’te düzenlenen müsabakalar sonrasındaki final maçında 18-16 mağlup olarak il ikinciliği elde etmesi sonrasında hem ilçemizi Hem de ilimizi bölge birinciliğinde temsil etme hakkı kazandı.

Nurdağı Nurten Öztürk ortaokulu Minikler hentbol takımı ilçemizi ve ilimizi temsil etmek ve bölgede düzenlenecek müsabakalara katılmak üzere Mardin’e gidiyor.

İlçemizin adının sosyal ve sportif faaliyetler ile duyurulmasında  bugüne kadarki gayret ve destekleri ile okulun başarısında büyük payı olan okul müdürü Murat İğdeş, Beden eğitimi ve spor hocalarına ve sporcularımıza desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımıza, Milli Eğitim Müdürümüze ilgi ve desteklerinden dolayı ilçe halkımız adına Nurdağı gazetesi olarak teşekkür ederiz.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*