Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

Okulların açılması dolayısıyla İlçemizde ilköğretim haftası etkinlikleri düzenlendi.

Nurdağında İlköğretim haftası nedeniyle yapılan etkinlikler saat 9.30’da hükümet konağı önünde Atatürk büstüne İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından çelenk konulması ile başladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından  Hükümet konağı önündeki etkinlikler sona ererken, İlköğretim haftası kutlamaları etkinlikleri için, Aslanlı İlk okuluna geçildi.
Aslanlı Okulunda yapılan Programda Nurdağı ilçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım ilköğretim hatası nedeniyle bir konuşma yaptı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, öğrencilere sizler bizim geleceğimizin teminatısınız üç aylık yaz tatilinin ardından bugün yeniden okula başlamış bulunuyoruz. Bu dönem ilçemizde eğitim adına daha güzel şeyler yapmak için çalışacağız.” Şeklinde konuştu.

Kutlamalara İlçe kaymakamı Lokman Düzgün, Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım, bazı daire müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldılar.

İlköğretim haftası etkinlikleri kapsamında Nurdağı Belediye başkanı Mehmet Yıldırır ise törene katılan öğrencilere meyve suyu, kek ..vb ikram ederek onlarla sohbet edip hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*