Cuma , 24 Eylül 2021
SONDAKİKA

KALE’DE KADINLAR GÜNÜ KUTLAMASI

Nurdağında yaşayan Kadınlara yönelik olarak düzenlenen 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlamaları Kale Sosyal tesislerinde yapıldı.

Nurdağı Belediyesi öncülüğünde Nurdağı Çatom, Nurdağı Gasmek, Nurdağı Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile yapılan 8 Mart dünya Kadınlar günü kutlamaları Nurdağı Kalesi sosyal tesislerinde yapıldı.

Yapılan etkinliklerde davul zurna ve orkestra eşliğinde gönüllerince eğlenen kadınlar, bu güzel organizasyonu yapan yetkililere teşekkür ettiler.

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yapılan etkinlikte Nurdağı Halkı tarafından İmparator olarak bilinen Orkestracı tarafından dillendirilen birbirinden güzel ve anlamlı parçalar eşliğinde gönüllerince eğlenen kadınlar bu organizasyon dolayısıyla Belediye Başkanı Mehmet Yıldırır’a da teşekkür ettiler.

8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlama etkinliklerine katılan kadınlara ise en büyük sürpriz Nurdağı Orman İşletme Şefi, Ayşe Reyhanlı tarafından yapıldı.

Nurdağı Orman işletme Şefi Ayşe Reyhanlı böyle anlamlı bir günden böyle güzel bir etkinliğe katılan kadınlara birer fidan hediye etti.

Bizde Nurdağı Gazetesi ailesi olarak bu jesti dolayısıyla Nurdağı Orman İşletme Şefimiz Ayşe Reyhanlı’ya kadınlarımız ve ilçe halkımız adına teşekkür ediyor, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya kadınlar gününü bir kez daha kutluyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*