Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Nurdağı Dr. Salman Gülsoy ilk ve ortaokulu tarafından “Sosyal okul” projesi kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Nurdağı Dr. Salman Gürsoy İlkokulu bahçesinde Kızılay’la iş birliğiyle düzenlenen kan bağışı kampanyasına Kaymakam Lokman Düzgün de kan bağışında bulunarak destek oldu.

Dr.Salman Gürsoy İlkokulu bahçesinde Kızılay tarafından düzenlenen kampanyada İlçe Kaymakamımız Lokman DÜZGÜN, İlçe Yazı İşleri Müdürü Yunus BAHAR, İlçe Bölge Trafik Denetleme Amiri Abdullah YILDIRIM, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Bülent ŞERAFETTİNOĞLU, İlçe Nüfus Müdürü İbrahim DEMİRCİ, İlçe SYDV Müdürü Hakkı GÜLER, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Kemal KÖSEKUL ve Halil AKYÜREK katılarak kan bağışında bulundular.
“Bir insana hayat veren tüm insanlığa hayat vermiş olur” sloganıyla başlayan kan bağışı kampanyası, gönüllü olarak kan bağışında bulunmak isteyen Eski Muhtar Ejder kaplan, Kızılay’a 54 kez kan bağışında bulunduğu için Kaymakam Düzgün tarafından plaket verildi.

Okul Müdürü Mustafa Türken, sosyal okul projesi kapsamında öğretmenle birlikte öğrencilere örnek olması amacıyla kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirterek, “Kampanyamıza Nurdağı İlçe Kaymakamı, Eski Muhtar Ejder Kaplan, çevre okul öğretmenleriyle birlikte öğrenci velileri ve çevredeki vatandaşlarımızın ilgi göstermesi bizi mutlu etti.

Nurdağı Dr. Salman ilköğretim ve Ortaokulu Fen Bilgisi öğretmeni Duygu Gezer ve aynı zamanda Okul Kızılay Kulübü yöneticisi olarak, Bu gün burada “Sosyal okul “projesi kapsamında okulumuza gelerek Kan bağışında bulunarak bir hayatın kurtulmasına katkı sağlayan herkese bu büyük desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Kızılay Kulübü yöneticisi Gezer, Başta Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, okul öğrenci velilerine ve Nurdağı Halkının beklenin üzerindeki desteklerine okul adına teşekkürlerini iletti.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*