Pazartesi , 6 Aralık 2021
SONDAKİKA

KAPLAN SEÇİM STARTINI BABAOCAĞINDAN VERDİ

CHP Gaziantep Milletvekili adayı Eczacı İrfan Kaplan seçim çalışmalarının startını baba ocağından erdi.

İslahiye ve Nurdağı bölgesinin yakından tanıdığı ve sevdiği Eczacı İrfan Kaplan 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde CHP’den Gaziantep ikinci sıra milletvekili adayı oldu.

Yaklaşık 30 yılı aşkın süredir CHP’de aktif siyaset yapan ve partinin her kademesinde görev alan ancak Milletvekilliği seçimlerinde hep şansızlığına yenilen İrfan Kaplan bu kez şeytanın bacağını kırarak CHP’den Gaziantep ikinci sıra milletvekili adayı oldu.

Başta Ak Parti olmak üzere diğer partilerin Ön sıralarda Nurdağlı ve İslahiye’li adaylara yer vermediği bir dönemde Eczacı İrfan Kaplan’ın CHP’den ikinci sıra adayı olması ile birlikte biranda Nurdağı ve İslahiye bölgesinde vatandaşları heyacanlandırdı.

Yıllarca Gaziantep’te Eczacılık ve Optik işletmeciliği yapan CHP Gaziantep Milletvekili adayı İrfan Kaplan, bu süre zarfında İslahiye ve Nurdağlıların adete Gaziantep’te eli ayağı, gözü kulağı oldu. Yolu Gaziantep’e düşen partili partisiz herkesin hastaneler başta olmak üzere tüm kurumlardaki işlerini takip edip hemşehrilerine yardımcı olmaya çalışan irfan Kaplan 24 haziran seçimleri için oldukça iddialı.

Seçim startını babaocağı olan Nurdağına bağlı Gedikli mahallesindeki babaevinde kurban keserek yapan CHP Gaziantep Milletvekili adayı İrfan Kaplan, bugün hemşehrilerimin huzuruna gelerek seçim startını onlarla birlikte veriyorum. Hemşehrilerimden tek ricam partimize ve bize sahip çıkmaları ve destek olmalarıdır. Yarın Ankara’da kapısını çalacakları bir milletvekilleri olması için parti ayrımı yapmaksızın tüm hemşehrilerimin 24 Haziran seçimlerinde CHP’ye oy vermelerini bekliyorum” dedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*