Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYADİBİ TÜRKİYE 2. Sİ OLDU

Halter’de elde ettiği başarılarla ülke genelinde Adından söz ettirmeyi başaran Nurten Öztürk ortaokulu öğrencisi Büşra Kayadibi Türkiye ikincisi olarak yeni bir rekora imza attı.

Nurdağı Nurten Öztürk Ortaokulu öğrencileri Beden eğitimi öğretmenleri Ali Akdeniz nezaretinde çalışmaya başladıkları günden buyana gerek Gaziantep’te gerek bölgemizde, gerekse de Türkiye genelinde yapılan Halter yarışmalarında elde ettikleri başarılı sonuçlarla hep yüzümüzü güldürmüş ilçemizin gururu olmuşlardı.

29 Kasım -02 Aralık 2018 tarihinde Ankara’da yapılan U15 ve Yıldızlar Türkiye Halter Şampiyonasında İlçemizi 55 kiloda temsil eden başarılı sporcumuz Büşra Kayadibi Koparmada 55, silkmede 69, toplamda 124 kilo ile Türkiye ikincisi olmuştur.

Elde ettiği başarı ile ilçemizin adını bir kez daha Türkiye’ye duyuran ve ilçemizin Haklı gururu olan sporcumuz Büşra Kayadibine ve onun yetişmesinde yarışmalara hazırlanmasında emeği geçen Beden eğitimi Öğretmeni Ali Akdeniz’e okul yönetimine ve Ailesine Nurdağı Gazetesi olarak teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*