Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYDINI YAPTIRDI OKULLU OLAMADI

Nurdağı Çok programlı Anadolu lisesine Kayıt yaptıran 13 Yaşındaki Gülben Çökükoğlu Lise kaydını yaptırdığı gün geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.

İlçemize Bağlı Atalar Mahallesinde oturan 13 Yaşındaki Gülben Çökükoğlu kız kardeşi ile birlikte Nurdağı ilçe Merkezine gelerek Nurdağı Çok Programlı Anadolu Lisesine okul kaydını yaptırdı. Tekrar ablası ile birlikte evlerine dönmek üzere yola çıktılar. Kendi mahallelerinin olduğu yerde dolmuştan inip yolun karşısına geçmek isterken henüz kimliği belirlenemeyen bir sürücü tarafından otomobil ile çarpıldı.

Otomobil’in altında kalan Genç kız hayatını kaybederken, çok istediği okuluna kavuşamadan kara toprağa düştü. Kazayı duyarak olay yerine gelen Mahalle sakinleri ve Çökükoğlu ailesi fertleri olay yerinde sinir krizleri geçirdiler.

Mahalle Halkı yaşanan trafik kazalarına isyan ederek bu bölgede her yıl çok sayıda kaza yaşandığını ve üç beş kişinin hayatını kaybettiğini ifade ederek, Köye geçiş yoluna üst geçit yapılmasını ve Dolmuş durağı yapılmasını istediler. Üst geçidin yapılmaması durumunda her yıl ölümlü kazaların yaşanmaya devam edeceğini söylediler.

 

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*