Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM DÜZGÜN TİLLO KAYMAKAMLIĞINAATANDI

Yaklaşık 3 yıldır ilçemizde görev yapan Kaymakam Lokman Düzgün Siirt Tillo Kaymakamlığı görevine atandı.

Yaklaşık 3 yıldır Nurdağı kaymakamlığı görevini başarı ile yürüten ve ilçede görev yaptığı süre içerisinde vatandaş ve kamu kurumları  ile uyumlu çalışmalar sergileyen Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün’ün tayini son cumhurbaşkanlığı kaymakam ve Valiler kararnamesi ile 6. Sınıf bölge hizmeti olan Siirt / Tillo Kaymakamlığına atandı.

Nurdağı kaymakamı Lokman Düzgün atamasının yapılması ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Bugün yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile yaklaşık 3 yıldır görev yaptığım Nurdağı Kaymakamlığından 6. Sınıf Bölge Hizmeti olan Siirt/Tillo Kaymakamlığına atandım.
Nurdağı’nda görev yaptığım süre içerisinde bana her konuda yardımcı olan tüm Nurdağlı hemşerilerimize teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi.

Bizde Nurdağı Gazetesi olarak Kaymakam Düzgün’e yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

SPORCULARDAN VEDA ZİYARETİ

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün’ün Siirt Tillo kaymakamlığına tayininin çıkması dolayısıyla veda ziyaretleri de başlamış oldu.

İlçemizde çeşitli spor dallarında eğitim vererek Nurdağında Özellikle Teakwando alanında başarılı sporcular yetiştiren Antrenör Hasan Özdemir ve bir grup öğrenci makamında ziyaret ederek, yeni görevin hayırlı olması temennisinde bulundular.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*