Salı , 7 Aralık 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM EV ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün ilçemizde yaşayan vatandaşları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Nurdağı Kaymakamlığı görevine başladığı günden buyana yaptığı çalışmalar, sosyal ve kültürel etkinlikler ile ilçe halkıyla kaynaşan Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün İlçedeki Şehit ve Gazi aileleri ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı bünyesinde sosyal yardım alan aileleri evlerinde ziyaret ediyor.

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün bu haftaki ziyaretlerine İlçemiz Aslanlı Mahallesinden başladı. Aslanlı mahallesindeki ilk ziyareti ise, şehit polis memuru Cevahir Çelik’in ailesini ziyaret oldu. Şehit ailesi ile bir süre sohbet eden kaymakam Düzgün şehit ailesinin sorunlarını, istek ve beklentilerini dinledi. Devlet olarak her zaman şehit ve gazi ailelerinin yanında olduklarını, onların dertleri ile dertlendiklerini söyleyen Kaymakam Düzgün, bu ülkenin şehit ve gazileri sayesinde dimdik ayakta durduğunu ifade etti.

Şehit ailesine her zaman için kapılarının açık olduğunu söyleyen kaymakam Düzgün ve beraberindekiler bir süre sohbet ettikten sonra diğer ziyaretleri yapmak üzere evden ayrıldılar.

Kaymakam Lokman Düzgün ve beraberindekiler daha sonra Aslanlı Mahallesinde yaşayan Şahbudak ve Soysal ailelerini ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde kaymakam Lokman DÜZGÜN’e, İlçe Müftüsü Yusuf AĞBAYRAM ve SYDV Müdürü Hakkı GÜLER Aslanlı Mahalle Muhtarı ve Muhtarlar Dernek Başkanı Ali Göğebakan eşlik ettiler.

Kaymakam ve beraberindekiler Aslanlı Mahallesindeki ziyaretlerin ardından Gökçedere Mahallemizde ikamet eden İSPİR ailesini ziyaret ettiler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*