Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM KÖY GEZİLERİNE DEVAM EDİYOR

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün ilçede genel olarak hizmetlerin yaygın şekilde kullanılması ve halkın sorunlarının yerinde çözüme kavuşturulması için yaptığı köy gezilerine devam ediyor.

Kısa bir süre önce Nurdağı Kaymakamlığı görevine atanan ve ilçemizde göreve başladığı günden buyana çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden  Kaymakam Lokman Düzgün ilçemizin köylerine olan ziyaretlerine devam ediyor.

İlçemize bağlı Tüllüce, Atmalı, Ataköy, Tandırlı ve Demirler köyleri (mahalleleri) ni ziyaret eden Kaymakam Lokman Düzgün hem buralarda yaşayan vatandaşlarla tanışıyor hem de halkın  sorunlarını yerinde dinleyerek yerinde çözüm bulmaya çalışıyor.

Nurdağı ilçe Kaymakamı Lokman Düzgün’e köy gezilerinde Jandarma Komutanımız Vahit SAĞDIÇ, Milli Eğitim Müdürümüz Musa YILDIRIM, Nüfus Müdürümüz İbrahim DEMİRCİ, SYDV Müdürümüz Hakkı GÜLER, Tapu Müdürümüz İlyas KÜÇÜKBALCI ve İlçe Vaizimiz M.Emin ÇELİK eşlik ettiler.

Köylü vatandaşların sıcak ve samimi ilgileri ile karşılaşan kaymakam Düzgün, bu sıcak ve samimi ilgi dolayısıyla halka teşekkür ederken, ziyaret ettiği yerlerde bulunan okullar hakkında da okul müdür ve öğretmenleri ile öğrencilerden bilgi alıyor. Okulların ve köylerin genel şikayet, beklenti ve taleplerinin çözümlenmesi için de yanında yer alan ilgili daire amirlerine gerekli talimatları veriyor.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*