Salı , 26 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM ZİYARETLERE DEVAM EDİYOR

İlçemizde göreve başladığı günden buyana yoğun bir tempo ile çalışmalarına devam eden kaymakam Lokman Düzgün ilçe genelindeki ziyaret ve incelemelerine devam ediyor.

Nurdağı ve İslahiye ovaları için oldukça büyük bir öneme sahip olan Kılavuzlu ile ilgili çalışmaları yürüten Doğuş grubunu ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Lokman Düzgün, grup tarafından yapımına devam edilen Sulama Kanallarını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Kaymakam Lokman DÜZGÜN’e bu ziyarette  Jandarma Bölük Komutanımız Vahit SAĞDIÇ eşlik etti.

Nurdağı Kaymakamı Lokman DÜZGÜN ilçemizde faaliyet gösteren PAN Hayvancılık ve Tarım Şirketini akabinde Küçükbaş Hayvan Üretim Merkezi ziyaret etti. Küçükbaş Hayvan Üretimi ve Islah Çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakamımız Lokman DÜZGÜN Şirket Yetkililerine İlçemize kazandırdıkları bu muazzam tesis için teşekkür etti.

Kaymakam Lokman Düzgün, ilçemizde herkesin Devletin şefkat elini görmesi için vakıf çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, vakıf çalışmalarını yerinde incelemek ve vakıftan yardım alan insanların hal ve hatırlarını sormak için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürü Hakkı Güler ile birlikte ilçemize bağlı Belpınar mahallesine gitti.

Burada Emine Teyze ile sohbet eden kaymakam Düzgün,hayır duasını alarak belpınar mahallesinden ayrıldı.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*