Pazar , 17 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM’DAN OKULLARA DENETİM

Nurdağı Kaymakamı Lokman  Düzgün ilçedeki okulları ziyaret ederek okuldaki eğitim, öğretim, güvenlik ve servislerle ilgili denetlemelerde bulundu.

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, 2017-2018 Eğitim Öğretim yılı ikinci yarının başlaması ile birlikte okulları gezerek, güvenlik kameralarının çalışıp, çalışmadığını denetledi.
Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Yıldırım ve ilçede görev yapan bazı daire müdürleri  ile birlikte okullardaki güvenlik kameralarını inceledi. Kaymakam ve müdür, Nurten Öztürk İlk ve Ortaokulu ve Nurdağı Çok Programlı Lisesinde okul güvenlik kamaralarının çalışıp çalışmadığını denetleyerek, okul idareci ve rehber öğretmenler ile toplantı yaptı. Okul servis araçları, okullarda bulunan güvenlik kameralarının öğrencilerin giriş ve çıkışlarında öğrenci servislerinin öğrencileri indirdiği noktalar hakkında bilgi aldı.
Kaymakam Düzgün, eksilerin hızla iyileştirilmesi konusunda talimatlar vererek, uyuşturucu ile mücadele konusunda tüm öğretmen ve idarecilerin daha duyarlı olmasını istedi.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*