Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM’DAN STK’LARA ZİYARET

Nurdagı Kaymakamı Lokman Düzgün göreve başladığında kendisini ziyarete gelen sivil toplum kuruluşlarına iade-i ziyaretlerine devam ediyor.

Nurdagı Kaymakamı Lokman Düzgün’ün Nurdagı kaymakamlığı görevine atanmasının ardından kendisini ziyarete gelen sivil toplum kuruluşlarına yönelik iade-i ziyaretleri devam ediyor.

İade-i ziyaretler kapsamında Nurdağı Ziraat odası başkanlığını ziyaret eden Kaymakam Düzgün’ü burada Ziraat Odası Başkanı Kemal Belpınar, Ziraat Odası Yönetim kurulu üyesi Ökkeş Kavak ve Genel Sekreter Ali Göğebakan karşıladılar.

Burada oda başkan ve yöneticileri ile sohbet eden kaymakam Düzgün oda çalışmaları ve yapılan hizmetler hakkında bilgi aldı.

Nurdagı Kaymakamı Lokman Düzgün ve beraberindekiler daha sonra Nurdağı Esnaf ve Sanatkarlar kredi ve kefalet kooperatifi başkanlığı ve Nurdagı Şoförler odası başkanlığını ziyaret ettiler.

Burada oda Başkanı Mehmet Şentürk ve oda çalışanlarından odanın ve kooperatifin çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Nurdagı Kaymakamı Lokman Düzgün’e  Sivil Toplum kuruluşlarını ziyaretinde Kaymakamlık yazı işleri Müdürü Yunus Bahar ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı müdürü Hakkı Güler eşlik ettiler.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*