Çarşamba , 27 Ekim 2021
SONDAKİKA

KAYMAKAM’DAN TATLI VE DONDURMALI MOTİVASYON

Gaziantep’te düzenlenecek Muhtarlar arası futbol Turnuvasına hazırlanan Nurdağ’lı muhtarlara ilçe kaymakamından tatlı ve dondurmalı Motivasyon ziyareti.

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün, Gaziantep’te yapılacak muhtarlar futbol turnuvasına katılan muhtarlar takımının antrenmanını ziyaret ederek, Antep baklavası ve Kahramanmaraş dondurması ikram etti.

Nurdağı Kaymakamı Lokman Düzgün,  Gaziantep’te ilçeler arasında oynanacak olan ve 15  Eylül’de başlayacak olan muhtarlar futbol turnuvasına katılacak Nurdağlı muhtarlar takımının antrenmanını izledi. Kaymakam Düzgün, aşırı sıcaklara rağmen antrenmanlara devam eden muhtarlara  Antep baklavası ve  Kahramanmaraş dondurması ikram etti. Muhtarların şampiyonluk kupasına ulaşacağını inandığını belirten Düzgün, müsabakalarda başarı diledi.
İddialı olduklarını belirten muhtarlar ise kupayı almak istediklerini ifade ederek, kendilerine destek veren Kaymakam Düzgün’e teşekkür etti.

Ziyaret ve antremanın ardından Nurdağlı Muhtarlar takımı ile İlçe kaymakamı Lokman Düzgün’ünde forma giydiği karma takım bir hazırlık maçı yaptı. Yapılan maçta güzel futbolu ile göz dolduran Muhtarlar, Kaymakam Lokman Düzgün’ün karma takımına 5-2 yenildi.

Nurdağı Muhtarlar takımının Gaziantep’te düzenlenecek olan  ilçe  Muhtarlar arası Futbol turnuvasında başarılı olması için özellikle orta saha ve santrafor konusunda biraz daha çalışma yapması gerekiyor.

Bu Yazıyı Paylaşır mısınız?

Hakkında Nurdağı Gazetesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*